Olen alati unistanud päris enda oma kodust. Ja nüüd elan ma täpselt sellises kodus, nagu ma alati soovinud olen!
AGA see on olnud pikk ja käänuline teekond, mida käies olen olnud sunnitud vaatama iseendasse ning sõlmima rahu sellega, mis on ning lubama tulla kõigel, mis olla võiks.
Kui aasta alguses hakkasin omale kodu otsima, teadsin vaid, et seekord võiks olla juba täitsa päris oma kodu, kus võiks pesa punuma hakata.
Käisime vaatamas mitmeid kortereid ja küll oli asukoht vale, küll oli korteril midagi viga, küll jõudis keegi meist juba ette või oli veel miskit, mis kuidagi ei klappinud. Olin juba lootust kaotamas kui silma jäi üks kuulutus, mille pildimaterjal võlus mind koheselt.
Teadsin, et pean seda korterit vaatama minema!
Ja nii oligi. Juba uksest sisse astudes teadsin, et see ongi see m i n u ! Minu kallis kaasa aga ei olnud nii entusiastlik, seega kaalusime ka teisi võimalusi ning lõpuks jäid sõelale kaks korterit – see m i n u ja see teine, õige tsipa väiksem korter, mis minu kallimale meeltmööda oli. Kaalusime ja vaagisime, kumb neist kahest meile siis kõige õigem ikkagi on ning peale pikki arutelusid ning korterite külastusi otsustasime, et võtame selle teise. Läksime siis juba broneerimislepingut sõlmima, kui kaasa palus maakleril veelkord seda m i n u korterit näidata – ja siis see tuli „Kuule kallis, võtame ikka selle!“ Ma ei suutnud oma kõrvu uskuda ja küsisin veel ülegi, et kas ta on ikka kindel. JAH! Isegi maakler oli hämmingus.
Paberid said allkirjastatud ja see oli maailma parim tunne!
Aga kuidas ma siis ikkagi manifesteerisin oma unistuste kodu?
Tegelikult on nii, et aasta alguses kui alles hakkasime omale kodu otsima, sattusin vaatama ühte videot How To Manifest Your Dream Home ja tagantjärgi saan öelda, et selline teadlik fookus on külgetõmbe seaduse puhul väga oluline.
Toon siin ära ka need kolm sammu ja paralleelina ka enda kogemuse:
1) Teadvusta endale, mida sa tegelikult soovid
Mina teadsin, et soovin väikest korterit, mis on avar ja valgusküllane. Minu kodus on ainult vajalikud ja armastatud asjad, sest kodu ei ole asjade hoiuruum vaid ikka minu ja minu pere elu ja loomise koht.
Teiste arvamused ning soovitused kuulasin viisakalt ära.
2) Keskendu sellele, mida soovid
Minu jaoks oli oluline see tunne, mis kodus olema peaks ning see tunne oli ka minu põhjanaelaks, minu sisemiseks kompassiks. Seepärast teadsin kohe kui oma kodu uksest sisse astusin, et see on see m i n u kodu.
3) Usalda, et su soovid täituvad ja lase lahti
Lase lahti oma vajadusest kontrollida – millal, kus ja kuidas su soov täitub. Minu uus kodu ei asunud sugugi seal piirkonnas, kust me teda otsisime. Ta oli väiksem kui me soovisime ning kallim kui me oleksime tahtnud. Aga me olime avatud. Avatud märkidele ning võimalustele, mille peale me ise võib-olla ei oleks osanud tullagi.
Ja see usaldus tasus end ära. Mitmekordselt. Meil on ruumi veel ülegi!
Peaksin ka hakkama seda katsetama, esimesest punktist on raske edasi saada kuidagi ..
Minu meelest on esimene punkt veel kõige raskem … ehk mida ma tegelikult soovin. Sulle aga indu ja inspiratsiooni katsetamisel!